Сходка громадян-3: вулиця Суворова

Дата: 09.11.2019 14:54

Березанська селищна рада за зверненням громадян, що мешкають в будинку № 71 «а» на вулиці Суворова в Березанці,  9 листопада о 14.00 провела сходку громадян. З жителями двоповерхівки спілкувалися селищний голова Валерій Хоміцький та троє фахівців земельного і житлово-комунального відділів.

Болюче питання для мешканців – це відсутність твердого покриття на прибудинковому подвір’ї та на дорогах із суміжними будинками Суворова і вулицею Центральна. За словами мешканців, за 40 років існування будинку тут взагалі не було твердого покриття. А з роками ще й ями утворилися. У дощову погоду до сміттєвого майданчика їм треба «перепливати».

Селищний голова запевнив у сприянні вирішення даного питання - винести на обговорення планово-бюджетної комісії при плануванні бюджету на 2020 рік. Але раніше, ніж квітень-травень наступного року це не буде.

Учасники сходки подякували Валерію Хоміцькому за все, що він робить для нашого селища, і просили їхню нагальну проблему нарешті вирішити.