Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Дата: 12.11.2019 14:27

Відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 № 2059-VIII та Постанови КМУ від 13.12.2017 № 1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля», з метою доведення інформації до відома громадськості та інших зацікавлених осіб повідомляємо населення про намір ТОВ «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА» провадження планової діяльності по розчистці річки Сосик в Адміністративних межах Березанської селищної ради, яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

Анонім
2019-11-14 13:52:32

По якому руслу річки Сосик будуть проведені роботи ( по старому природньому, чи по "новому", прокладеному у 90-х роках) ?