Відбувся конкурс на посаду директора Лиманівського ЗЗСО I-III ступенів

Дата: 12.11.2019 19:57

12 листопада о 8.00 год у приміщенні відділу ОКМС Березанської селищної ради було проведено конкурс на посаду директора Лиманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у відповідності до рішення чергової XXIІ сесії VII скликання № 8 від 25.06.2019  року «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу  на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Березанської селищної ради» та розпорядження селищного голови від 11.10.2019 року № 216-р.о. «Про оголошення конкурсу на посаду  директора комунального закладу  «Лиманівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Березанської селищної  ради Миколаївської області».

Кандидат на посаду Гонтаренко Надія Леонідівна, яка на даний момент виконує обовязки директора закладу, показала, що чудово володіє законодавством у сфері освіти, розуміється на проблемах сучасної школи, може знайти спільну мову з усіма учасниками освітнього процесу, а також конструктивно підходить до вирішення проблемних питань у закладі.

Упродовж декількох днів комісія аналізуватиме підсумки конкурсу та відповідне рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Березанської громади.