З днем народження, Інклюзивно-ресурсний центр!

Дата: 12.11.2019 13:44

Сьогодні рівно рік, як в Березанській громаді відкрито Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ). Центр надає освітні послуги дітям з особливими освітніми потребами – логопед, дефектолог, психологи, реабілітолог. Фахівці ІРЦ працюють з дітками не лише з Березанки, а й з сіл Щасливе, Данилівка, Анатолівка і навіть з міста Очаків.

Результат роботи за рік: проведено 66 комплексних оцінок, в результаті яких: 7 дітей направлено на інклюзивне навчання у Березанський, Малахівський навчальні заклади та 2 дітей в Березанський ДЗО «Сонечко»; 4 дітей направлено на інклюзивне навчання в Щасливський, Данилівський та Анатолівський навчальні заклади.

Станом на 12.11.2019 фахівцями ІРЦ проведено 635 корекційно-розвиткових занять для дітей з особливими потребами.

Березанська селищна рада від імені усієї громади вітає колектив Інклюзивно-ресурсного центру з річницею роботи закладу. Це був важливий рік, рік становлення і визначення пріоритетних напрямків роботи. І колектив з цим достойно справився. Бажаємо вам, шановні колеги, подальших успіхів у роботі, витримки, збагачення матеріальної бази.