12 листопада відбувся виконком селищної ради

Дата: 12.11.2019 15:14

12 листопада в Березанській селищній раді відбулося засідання виконкому, в роботі якого взяли участь 16 із 21 членів виконкому. На порядок денний виносилося 17 питань.

Перед початком розгляду порядку денного перед учасниками засідання виступив заступник голови районної ради Олексій Сидорчук щодо питання подальшого обєднання територіальної громади.

При прийнятті рішень в обговоренні питань виступили члени виконкому – Олексій Сидорчук, Олександр Поворозник, Галина Гавлік, Лариса Шека.

Усі питання порядку денного було прийнято за більшістю голосів.

Рішення виконкому будуть опубліковані на сайті Березанської громади у розділі «Рішення виконавчого комітету» в установлений чинним законодавством термін – протягом 10 календарних днів.