Рішення чергового виконавчого комітету від 12.11.2019

Дата: 13.11.2019 09:24

Порядок денний чергового засідання виконавчого комітету від 12.11.2019

Протокол засідання чергового виконавчого комітету від 12.11.2019 № 10

Рішення № 116 "Про  роботу   КП «Березань» за    жовтень   2019 року"

Рішення № 117 "Про хід виконання Закону України «Про звернення громадян» за 10 місяців  2019 року"

Рішення № 118 "Про внесення змін до складу комісії створеної відповідно до  рішення  №66 від 30.07.2019 р. «Про створення  комісії для прийняття рішень щодо надання  у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердження Положення про неї»

Рішення № 119 "Про соціальний захист осіб, які повернулися із місць позбавлення волі"

Рішення № 120 "Про  неналежне  виконання батьківських обов’язків"

Рішення № 121 "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  с. Вікторівка, вулиця Молодіжна Березанського району Миколаївської області, який належить Гудованій Марії Іванівні"

Рішення № 122 "Про присвоєння адреси  житловому будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Шкільна Березанського району Миколаївської області, який належить Солохненко Людмилі Григорівні"

Рішення № 123 "Про присвоєння  адреси нерухомому майну (комплекс мехзагону), розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця Механічна Березанського району Миколаївської області, що належить на праві власності ТОВ «УОРЛД АГРО ТРЕЙД»

Рішення № 124 "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 125 "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 126 "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 127 "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 128 "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Рішення № 129 "Про звільнення від оплати за харчування дитини Співак Катерини Вікторівни – Співак Діану, 2013 р. н. у Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 130 "Про звільнення від оплати за харчування дітей Мемелиги Ігоря  Миколайовича – Мемелигу Давида, 2014 р. н. та Мемелигу Максима, 2016 р. н. у  Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 131 "Про звільнення від оплати за харчування дитини  Вороненко Анастасії Олегівни – Вороненко Артема, 2015 р. н. у Березанському ЗДО «Сонечко»

Рішення № 132 "Про внесення змін до складу комісії, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету від 16.07.2019 №61 «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, та затвердження Положення про неї»