"Учитель року-2020" - це конкурс вшанування педагогів, за якими стоять діти, молодь, Україна"

Дата: 21.11.2019 16:21

Із метою підвищення престижності професії учителя, виявлення підтримки талановитих педагогічних працівників,  21 листопада 2019 року проведено І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації  « Початкова освіта».

Участь у  першому турі конкурсу взяли представники  Березанського ЗЗСО, Калинівського ЗЗСО, Коблівського ЗЗСО, Краснопільського ЗЗСО, Лиманівського  ЗЗСО, Новофедорівського ЗЗСО. На заході була присутня перший заступник голови Березанської селищної ради Ірина  Компанієнко.

З вітальним словом до конкурсантів звернулася голова журі, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради Анастасія Смоляк: «Це конкурс вшанування педагогів – за якими стоять діти, молодь, Україна. Це і конкурс професійної майстерності, і свято вчительської душі. Цей конкурс для відважних педагогів, які наважились піти на випробування, аби утвердити своє професійне «Я». Це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху».

І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» із номінації  « Початкова освіта» проходив відповідно до програми, а саме:

Перше  конкурсне випробування «Методичний експромт» проводилось  у форматі майстер-класу. Конкурсанти демонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів. Оцінювались майстерність та ефективність використання пропонованих методів і прийомів; обґрунтованість позиції та лаконічність відповідей.

Друге конкурсне випробування «Проєкт». Під час розроблення проєкту учасниці  конкурсу демонстрували  уміння проєктувати дослідницько-пошукову діяльність учнів. Оцінювались дотримання структури проєкту; доцільність використання методів і засобів; відповідність між змістом діяльності учасників проєкту, очікуваними продуктами і результатами; забезпечення особистісно орієнтованого підходу; педагогічна цінність проєкту та його практична значущість.   Учителі показали знання сучасних проблем освіти, педагогіки, психології, фахової підготовки, ерудиції, демонстрували результати своїх педагогічних знахідок.

Відповідно до рішення журі визначено переможців, які посіли призові місця у І (зональному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» із номінації  «Початкова освіта»:

І місце – Журба Ірина Миколаївна, учитель початкових класів  Коблівського ЗЗСО;

ІІ  місце – Сивун Олена Анатоліївна, учитель початкових класів  Калинівського ЗЗСО;

ІІ  місце – Горбурова Наталя Олексіївна, учитель початкових класів  Лиманівського  ЗЗСО;

ІІІ місце – Конончук Юлія Олександрівна, учитель початкових класів  Березанського ЗЗСО;

ІІІ місце – Гуска Ганна Михайлівна, учитель початкових класів  Новофедорівського   ЗЗСО;

ІІІ місце – Абдуліна  Тетяна Василівна, учитель початкових класів  Краснопільського   ЗЗСО.

Бажаємо переможцю - Журбі Ірині Миколаївні, достойно представити Березанський район у ІІ (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»  із номінації  «Початкова освіта».