Шановні працівники Березанської селищної ради, шановні депутати, члени виконавчого комітету!

Дата: 06.12.2019 09:56

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це державне свято часів незалежності України, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства.

Сьогодні, коли в державі йде процес децентралізації, на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя жителів.

І виправдати цю відповідальність ми можемо лише завдяки  нашій спільній наполегливій  і самовідданій праці, високому професіоналізму і компетентності, відповідальності, завдяки активній громадській позиції кожного мешканця селища і села нашої громади. Попереду нам із вами необхідно реалізувати ще багато важливих справ!

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо розвитку нашої громади, у тому числі добросовісних платників податків, - міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань.

Хай цей святковий день додасть усім натхнення і наполегливості у спільній справі розвитку нашої громади, нашої держави в європейській спільності і в усьому демократичному світі!

З повагою, селищний голова Валерій Хоміцький.