Березанська громада відзначила День місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2019 14:27

Напередодні Дня місцевого самоврядування в зеленій залі Березанського селищного Будинку культури відбулися урочистості з нагоди цього важливого і значимого державного свята. Тут зібралися ті, хто через власне серце пропускає турботи земляків, хто вміє знаходити шляхи вирішення нагальних проблем свого селища, хто є небайдужим і відповідальним.

Урочистості почалися з вітання команди шкільного самоврядування Березанського ЗЗСО «Шторм» та музичного вітання вокального гурту «real stars».

Фото без опису Фото без опису

Затим з вітальною промовою виступила секретар селищної ради Наталія Кліщенко. Традиційно до професійного свята відбулося нагородження тих, хто заслуговує на відзнаку.

Почесно грамотою за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, відповідальне ставлення до посадових обов’язків нагороджено в. о. старости Матіясівського, Калинівського, Лиманівського, Василівського старостатів Наталію Божеску, Олександра Поворозника, Тетяну Орищину, Галину Гавлік та начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Анастасію Смоляк.

Фото без опису Фото без опису

Почесною грамотою за сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, професійне виконання посадових обов’язків нагороджено головного спеціаліста відділу фінансів селищної ради Ірину Дяченко; провідного спеціаліста відділу фінансів селищної ради Анну Аветисян; прес-секретаря селищної ради Тетяну Чудну; спеціаліста I категорії відділу комунальної власності та земельних відносин селищної ради Наталію Демчко; діловодів Василівського та Лиманівського старостатів Олену Шельман і Ольгу Охотніченко; касирів Матіясівського та Калинівського старостатів Ніну Лазаренко і Наталію Семченко; члена виконавчого комітету селищної ради Ганну Кушнір.

Фото без опису Фото без опису

Подяку за сумлінну працю і вагомий особистий внесок у покращення благоустрою територіальної громади отримали технік-електрик селищної ради Віктор Мамчур; робітниці з благоустрою селищної ради Євгенія Комиш, Зоя Сакович, Олена Єремія.

Фото без опису Фото без опису

Почесною грамотою за активну депутатську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток Березанської громади нагороджено депутатів селищної ради Сергія Гонтаренка, Ігоря Ходана, Ірину Дронюк, Анатолія Чудного.

Зі словами привітань також виступили перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Шипова, заступник голови районної ради Олексій Сидорчук та депутат селищної ради Сергій Гонтаренко.

Фото без опису Фото без опису

Приємно відзначити, що радість святкування професійного свята з самоурядовцями Березанської громади розділили колеги Коблівської громади та сільські голови Ташинської і Дмитрівської сільрад.

Присутніх у залі зігріли теплими піснями місцеві аматори директор Малахівського сільського Будинку культури Лариса Діденко, електрик селищної ради Віктор Мамчур, депутат селищної ради Сергій Гонтаренко та вокальний гурт Березанського ЗЗСО «real stars».

Березанська селищна рада також привітала  колишніх очільників місцевого органу самоврядування.