День відкритих дверей для учнівського самоврядування

Дата: 09.12.2019 13:25

9 грудня в роботі розширеного апаратного засідання Березанської селищної ради взяв участь учнівський парламент Березанського навчального закладу. Таким чином, напередодні Всесвітнього дня прав людини молодь продемонструвала конституційні права громадян України. А ще – прагнення спільно з посадовцями поринути в буденну роботу органів місцевого самоврядування, реально побачити і відчути складний «механізм» прийняття важливих нагальних рішень.

У ході засідання відбувся жвавий діалог між селищним головою Валерієм Хоміцьким та шкільним активом і їхнім наставником Любовю Білоусовою з питань освіти, бюджету, проектів соціально-економічного розвитку громади та можливості приймати участь в них.

Молодіжний актив подякував за можливість долучатися до вирішення проблем громади, і головне – бути почутими. По двох питаннях, що підняла молодь (ремонт спортивної зали ДЮСШ та допомога щодо розробки молодіжних проектів), селищний голова дав доручення спеціалістам на відпрацювання. Учнівський парламент виявив рішуче бажання й надалі співпрацювати на благо громади.