Рішення чергового виконавчого комітету від 10.12.2019

Дата: 10.12.2019 13:45

П Р О Т О К О Л засідання виконавчого комітету від 10.12.2019. № 11

Порядок денний

Рішення № 133 "Про затвердження акту робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом будівель, споруд, приміщень від 26.11.2019 року"

Рішення № 134 "Про затвердження акту робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінченихбудівництвом будівель, споруд, приміщень від 26.11.2019 року"

Рішення № 135 "Про розгляд заяви дитини-сироти Трет’яченко Н.О. щодо реєстрації її місця проживання"

Рішення № 136 "Про взяття на облік сім’ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах Березанської селищної ради"

Рішення № 137 "Про призначення опікунства"

Рішення № 138 "Про надання житлового приміщення за договором найму соціального житла дитині-сироті Пухальській І.В."

Рішення № 139 "Про звільнення на100% від оплати за харчування дітей Мазураш Наталії Миколаївни   Мельника Василя - 2016 р. н. Мазураш Матвія - 2017 р. н. у  Малахівському  ЗДО «Капітошка»

Рішення № 140 "Про затвердження протоколу комісії для прийняття рішень щодо надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 29.11.2019 року"

Рішення № 141 "Про присвоєння поштової  адреси  житловому будинку, розташованому в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, пров. Млиновий, 29-А Березанського району Миколаївської області, який належить Пирожок Надії Каленівні"

Рішення № 142 Про зняття з квартирного обліку гр. Коз Ольгу Михайлівну