На черговій сесії селищної ради прийнято бюджет-2020 та затверджено Антикорупційну програму

Дата: 13.12.2019 16:16

13.12.2019 в залі засідань Березанської селищної ради під головуванням селищного очільника Валерія Хоміцького відбулася чергова XXVII сесія VII скликання, в роботі якої взяли участь 22 із 26 депутатів селищної ради. Відсутні з різних причин О. Половець, Г. Щербакова, О. Калюжна, І. Хоміцький.

На порядок денний було винесено 81 питання, серед яких основними були прийняття бюджету-2020 та затвердження Антикорупційної програми Березанської селищної ради. Інші питання стосувалися прийняття Програм медичної, соціальної, земельної, цивільної і техногенної сфери діяльності та «Антикорупційна програма Березанської селищної ради на 2019-2020 роки та Порядок запобігання врегулювання конфлікту інтересів у Березанській селищній раді та її виконавчих органах». Також було прийнято рішення про затвердження плану регуляторної діяльності селищної ради на 2020 рік, плану роботи селищної ради на 2020 рік, по бюджетним питанням, по земельним ресурсам, по зміні структури штатного розпису тощо.
За більшістю голосів прийнято 76 питань, серед яких бюджет-2020 та Антикорпупційна програма. Не прийнято 5.
Рішення XXVII сесії VII скликання будуть опубліковані на офіційному сайті Березанської громади у розділі «Рішення сесій» у відповідності до чинного законодавства в установлені законодавством терміни.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису