Проекти рішень позачергової XXVIII сесії VII скликання на 12.2019

Дата: 16.12.2019 16:18

Порядок денний позачергової XXVIII сесії VII скликання

Проект рішення №... "Про надання в оренду земельних ділянок ТОВ «ПІВДЕНЬ АГРО ІНВЕСТ»

Проект рішення №... "Про внесення змін до складу виконавчого комітету Березанської селищної  ради"

Проект рішення №... "Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Барні Олегу Володимировичу"

Проект рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Задунайській Олександрі Геннадіївні"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянину України  Кузьменко Олександру Руслановичу"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянину України  Кузьменку Руслану Анатолійовичу"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянці України  Тимошенко Тетяні Анатоліївні"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Постіці Дмитру Володимировичу"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянину України  Фичаку Юрію Михайловичу"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянці України  Фичак Ользі Вікторівні"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянці України  Хариш Катерині Миколаївні"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянці України  Горбенко Наталі Станіславівні"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянці України  Зеленко Наталі Петрівні"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянину України  Зеленку Олександру Олександровичу"

Проект рішення №... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянці України  Карасевич Оксані Миколаївні"

Проект рішення №... "Про відмову у погодженні розміщення місця розташування земельної ділянки під розміщення телекомунікаційної шафи з обладнанням"

Проект рішення №... "Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  ведення особистого селянського господарства громадянину України  Москвичову Валерію Григоровичу"

Проект рішення № ... "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянці України  Тимошенко Марині Ігорівні"

Проект рішення №.. "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для  будівництва індивідуального гаражу громадянину України  Харишу Дмитру Стефановичу"

Проект рішення № ... "Про передачу комунального майна (техніки) Березанської селищної ради на праві господарського відання  КП «Березань»

Проект рішення №... "Про прийняття на баланс Березанської селищної ради комунального майна (техніки) від  КП «Березань»