Семінар-навчання "Загальні вимоги антикорупційного законодавства України"

Дата: 20.12.2019 11:29

20.12.2019 в залі засідань Березанської селищної ради для працівників та членів виконкому і депутатів селищної ради відбувся семінар (лекція) на тему «Загальні вимоги антикорупційного законодавства України», який провела експерт ГО «Фонд м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна.

Захід проведено з метою запобігання проявам корупції в раді та підвищення необхідного рівня знань серед працівників.

В ході семінару було вивчено окремі положення Антикорупційної програми Березанської селищної ради на 2019-2021 роки. А також детально обговорено діючі антикорупційні обмеження і заборони, зупинились, зокрема, на понятті конфлікт інтересів та декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Т. Золотухіна також роз’яснила шляхи запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням та надала інформацію щодо відповідальності за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

За результатами проведеного семінару досягнуто поглиблення знань у сфері антикорупційного законодавства серед присутніх. В цілому відбулося підвищення правової культури і свідомості посадових осіб ради.