Завершено перший етап ремонтних робіт в Малахівському СБК

Дата: 21.12.2019 11:51

21.12.2019 голова селищної ради Валерій Хоміцький разом із підрядником здійснив виїзд до Малахового. Очільник громади цікавився ходом ремонтних робіт, що проводиться відповідно до проекту «Капітальний ремонт фасадів і майданчику перед входом будівлі сільського будинку культури в с. Малахове, Центральна,52».

На даний час перший етап ремонтних робіт зроблено – встановлено декоративні поручні на сходах та облаштовано плиткою майданчик перед Будинком культури.

Наступний етап – ремонт фасаду будівлі. Роботи проводитимуться в наступному році як тільки дозволить відповідний температурний режим.

Валерій Хоміцький: "Радує те, що до Нового року ми встигли облаштувати плиткою майданчик біля Будинку культури. Сьогодні тут вже красується ялинка, яка чекає 30 грудня мешканців на новорічне святкування."

Левенко Светлана Юрьевна
2019-12-23 13:58:32

Дуже добре,що в моєму рідному селі зроблено частково ремонт БК.Мешканці Малахове ,я думаю вдячні всім хто долучився до цієї справи!!! Будемо раді бачити навесні продовження робіт в нашому сільському БК.