В Березанці невідомі розбили огорожу кладовища

Дата: 17.01.2020 14:22

Зранку 17 січня працівник комунального підприємства «Березань» телефоном повідомив селищному голові неприємну звістку: на кладовищі в Березанці якісь варвари потрощили нову залізобетонну огорожу, яка була встановлена рік тому і виконувала естетичну та захисну функції.

Просто в голові не вкладається сам факт вчинення вандалізму на святому місці, де спочивають з миром рідні багатьох березанців. На кладовищі споконвіку заведено навіть говорити тихіше, щоб не порушити спокій небожителів. А тут ціла троща… Що хотіли ці нелюди, пограбувати? Та ні, огорожа не викрадена, а розбита… Важко представити дорослу, розумну людину, яка свідомо шкодить майно громади, що придбано за наші з вами кошти. У цьому, сподіваємось, розбереться наша поліція і можливо після цього кричущого випадку добавить територію кладовища як об’єкт спостереження в щоденний маршрут патрулювання?

На місце події виїхала комісія селищної ради для обстеження, яка встановила: пошкоджено 7 секцій залізобетонної огорожі, з них 1 секція – повністю, решта – частково. Згідно розрахунку, сума завданого збитку становить 1799,00 грн.

Селищна рада по факту злочину 17 січня подала заяву до Березанського відділення поліції щодо встановлення винних осіб.

Шановні березанці, якщо хтось має інформацію щодо даного факту вандалізму, прохання повідомити поліцію або селищну раду.

Шановні земляки, давайте берегти і цінувати наше спільне майно!