З Днем Соборності, Україна! З Днем Соборності, Березанська громада!

Дата: 22.01.2020 08:19

День 22 січня 1919 увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Здійснилося одвічне прагнення українського народу до етнічної і територіальної єдності.

Відзначаючи величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, ми усвідомлюємо, що сьогодні наша країна переживає складні часи. Тому від згуртованості кожного з нас залежить подальший шлях України до демократичних перетворень, формування національної свідомості та патріотизму.

Українськівійськовівкотрезахищаютьдержавнікордонивідзовнішньогоагресора. НашіЗбройніСилизновупротистоять ворогу та відстоюютьсоборність та самостійністьУкраїни.

Висловлюювеликувдячністьвсім, хто у скрутні для нашоїкраїничаси, постав на захисттериторіальноїцілісності та національнихінтересів.

Сердечно бажаю Вам, шановніземляки, міцногоздоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокоївіри у гіднемайбутнєУкраїни!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.