Переможниця конкурсу лідерів учнівського самоврядування серед закладів освіти Березанської ОТГ

Дата: 22.01.2020 15:07

Березанський Будинок творчості школярів спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради провели у грудні 2019-січні 2020 року для навчальних закладів громади I (заочний) етап конкурсу лідерів учнівського самоврядування.

Програма конкурсу передбачала створення проекту «Я +  цікава справа» серед закладів освіти Березанської об’єднаної територіальної громади. Учасники конкурсу з цим завданням справились на достойному рівні, представивши свої «цікаві справи» про життя учнівських колективів, про створені та здійснені проекти та плани на майбутнє.

За підсумками I (заочного) етапу конкурсу переможцем визнано Бондар Аліну – ученицю 9-А класу, лідера учнівського самоврядування Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Попереду Аліну чекають ще два етапи на обласному рівні, тож бажаємо юній, активній лідерці успіхів та перемоги.

Даний конкурс проводився на виконання «Програми розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки» з метою виявлення і підтримки творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування в освітніх закладах Березанської громади.

На фото переможниця конкурсу Бондар Аліна зі своїм педагого-наставником Любов Білоусовою.