Почесне III місце у команди учнів Лиманівського ЗЗСО на обласних фінальних змаганнях гри "Cool Games"

Дата: 24.01.2020 10:34

23 січня 2020 року команда учнів Лиманівського ЗЗСО I-III ступенів взяла участь в обласних фінальних змаганнях гри «Cool Games» (круті ігри), що проходять в рамках Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів загальноосвітніх закладів у трьох вікових дивізіонах (молодший, середній, старший). Участь у цих видовищних іграх взяли 20 команд області.

Гра була захоплюючою і видовищною. На учасників чекали цікаві та нелегкі естафети. Усі команди запекло змагалися за звання найкращої. Та все ж перемогу отримали спортсмени з найкращою фізичною підготовкою та командною стратегією. У наполегливій боротьбі учні Лиманівського ЗЗСО вибороли почесне III місце в середньому дивізіоні.

Вітаємо команду і їхнього тренера Євгена Горбурова з високими спортивними досягненнями. ВИ – НАЙКРАЩІ!