Наказ від 28.01.2020 № 10-о "Про тимчасове призупинення освітнього процесу у Березанському ЗЗСО I-III ступенів"

Дата: 28.01.2020 16:04

Березанський заклад загальної середньої освітн І-ІІІ ступенів

Березанської селищної ради Миколаївської області

28.01.2020  Березанка № 10-о

Про    тимчасове    призупинення

освітнього процесу у Березанському

ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Відповідно до наказу №1126 від 17.05.2019 р. МОЗ України, враховуючи дані  КМП Березанського РЦПМСД,  у зв’язку із захворюванням учнів закладу на ГРВІ  (135 відсутніх учнів, що становить 26,6  відсотків) та з метою розриву епідемічного ланцюга розповсюдження інфекції, раціональної організації освітнього процесу,

НАКАЗУЮ:

1. ПРИЗУПИНИТИ тимчасово освітній процес у  Березанському  ЗЗСО  І-ІІІ ступенів в 1-11 класах на 7 календарних днів, з 29.01.2020 року до 04.02.2020 року включно.

2. Виконання навчальних програм забезпечити за рахунок ущільнення навчального матеріалу.

3. Класним керівникам 1-11 класів, вчителям-предметникам:

3.1. Довести даний наказ до відома батьків, учнів.

Термін: 28.01.2020 року

3.2. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів щодо поведінки в умовах епідемічної ситуації захворюваності грипом та ГРВІ.

Термін: 28.01.2020 року

3.4. Призупинити проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів  за участю учнів.                                                                                                                                Термін:  з 28.01.2020 року

3.5. Невідкладно інформувати директора закладу про надзвичайні випадки з учасниками освітнього процесу.

Термін: терміново

3.6. Забезпечити інформування учнів та їхніх батьків про умови відпрацювання навчальних програм.

Термін: з 28.01.2020 по 04.02.2020 року

3.7. Внести корективи до календарно-тематичного планування, планів виховної роботи, пов’язані з відпрацюванням навчальних програм.

Термін: до 01.02.2020 року

3.8. Забезпечити відповідне оформлення записів в класних журналах шляхом ущільнення навчальних тем.

Термін: протягом II семестру 2019-2020 н. р.

4.Технічному персоналу  організувати та провести санітарні заходи до 03.02.2020 року перед прийомом дітей.

Термін: в подальшому постійно

5. Заступнику директора закладу з навчально-виховної роботи Лелеко Т.В., заступнику директора школи з виховної роботи Білоусовій Л.Л.:

5.1. Провести цільові інструктажі з охорони праці з працівниками закладу.

Термін: 28.01.2020 року

5.2. Надати копію даного наказу  до відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради та до Березанського міжрайонного Головного управління Держспоживслужби  у Миколаївській області.

Термін: не пізніше 28.01.2020 року

5.3. Взяти під контроль організацію освітнього процесу, стан  виконання  навчальних планів і програм з кожного навчального предмету, стан безпеки життєдіяльності, дотримання санітарних норм, повітряно-теплового режиму та захворюваності учнів.

Термін: протягом II семестру 2019-2020 н. р.

6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор   закладу                                                                                                                             А. РАДЧЕНКО