Виявлено двох неповнолітніх дітей, причетних до вандалізму на кладовищі

Дата: 03.02.2020 13:52

Виявлено двох неповнолітніх дітей, причетних до трощі залізобетонної огорожі на Березанському кладовищі.

Нагадаємо, що 17 і 20 січня поточного року на Березанському кладовищі було виявлено факт вандалізму – пошкоджено 14 секцій залізобетонної огорожі з архітектурними елементами.  По факту злочину селищна рада двічі звернулася із заявами до поліції щодо встановлення винних осіб.

Проведення перевірки за фактом пошкодження було доручено дільничному інспектору поліції Євгену Тотку. Під час проведення подвірних обходів та опитувань свідків інспектором було виявлено двох неповнолітніх осіб, причетних до даного правопорушення. Дана сімя знаходиться на обліку в Березанській селищній раді, як така, що перебуває в складних життєвих обставинах (СЖО).

За даним фактом на жінку, яка являється опікуном цих дітей, складено адміністративні матеріали за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які направлено на розгляд до Березанського районного суду.

Безумовно, що причиною цього вандалізму стали відсутність батьківського нагляду, контролю, а можливо і батьківської уваги та любові.