Оперативна інформація: погіршення погодних умов (II помаранчевий рівень небезпечності)

Дата: 05.02.2020 16:15

За даними Українського гідрометеорологічного центру, 6 лютого у південних, східних та Дніпропетровській областях складні погодні умови (II помаранчевий рівень небезпечності): вночі та вранці значний, місцями сильний сніг, пориви вітру 17-22 м/с, у південних областях місцями 25-30 м/с, хуртовини, снігові замети. На дорогах України ожеледиця.

Із 20.00 5 лютого до 20.00 6 лютого по Миколаївській області вночі значний сніг, вдень сніг, місцями значний сніг. Хуртовини, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 15-20 м/с, вночі та вранці місцями пориви 25-28 м/с. Температура вночі 2-7 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

7-8 лютого по області хмарно з проясненнями. Вночі 7 лютого невеликий сніг, решта часу – без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура 7 лютого вночі 3-8 градусів морозу, вдень від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла, 8 лютого вночі 8-13 градусів морозу, вдень 0-5 градусів морозу.

Погодні умови можуть зумовити порушення руху транспорту на автомобільних дорогах.