Переможці I-го етапу обласного конкурсу читців "Поетична пристань" Березанської громади

Дата: 07.02.2020 10:36

06.02.2020 року в Будинку творчості школярів Березанської селищної ради відбувся І етап обласного конкурсу читців "Поетична пристань", організований з метою пошуку та підтримки талановитої і обдарованої молоді Березанської громади.

На участь у конкурсі було заявлено 16 учасників від чотирьох закладів загальної середньої освіти Березанської селищної ради та один учасник від позашкільного навчального закладу. Прийняли участь 13 конкурсантів, четверо заявників через поважні причини не змогли долучитися до конкурсу.

У конкурсній програмі виступів читців-декламаторів прозвучали авторські твори та поезія й уривки з творів українських письменників. Журі конкурсу оцінювало майстерність виконання, сценічність культури читця (манера читання, голос, дикція), володіння увагою глядачів, відповідність костюмам, знання тексту. Усі учасники виявили високий рівень виконавської майстерності, намагалися розкрити творчий задум під час читання поезії. Яскравим доповненням до виступів дітей були їх сценічні костюми, аудіо- та відеопрезентації.

За результатами конкурсу визнано переможців.

1. Серед закладів загальної середньої освіти,в першій віковій категорії:

І місце

– Ковалишина Софія, учениця Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Кулик О.О.;

ІІ місце

Адамова Антоніна, учениця Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Олійник Н.Б.;

Нікітіна Надія, учениця Лиманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Громова Т.П.;

Голікова Наталія, учениця Лиманівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Громова Т.П.;

ІІІ місце

Олейніченко Катерина, учениця Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Конончук Ю.В.;

Поклад Сергій, учень Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Конончук Ю.В.;

Гупалюк Уляна,учениця Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Олійник Н.Б.;

Величкевич Микола, учень Калинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Воляник Н.І.

В другій віковій категорії:

І місце

Сивак Валерія, учениця Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Бондаренко Н.І.;

ІІ місце

Голуб Ольга, учениця Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Бондаренко Н.І.;

ІІІ місце

Пузирнікова Анна та Локтіонова Анастасія, учениці Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, керівник Зінченко Л.П.

2. Серед закладів позашкільної освіти,

В першій віковій категорії:

І місце

-  Каражей Ренат, вихованець театрального гуртка Будинку творчості школярів, керівник Сагайдачна Л.Л.

Вітаємо учасників з перемогою, дякуємо керівникам та наставникам. Особлива подяка батькам, які приїхали та прийшли підтримати дітей під час виступів.