Рішення чергового виконавчого комітету від 11.02.2020

Дата: 11.02.2020 15:13

Порядок денний засідання чергового виконавчого комітету Березанської селищної ради від 11.02.2020

Протокол засідання виконавчого комітету від 11.02.2020 № 2

Список членів виконкому засідання чергового виконавчого комітету від 11.02.2020

Рішення № 14 " Про  стан фінансово-господарської діяльності  КП «Березань»  за  січень 2020 року"

Рішення № 15 "Про  роботу закладів загальної середньої освіти Березанської селищної ради  за 2019 рік"

Рішення № 16 "Про зняття осіби з числа дітей-сиріт з квартирного обліку  у зв’язку з поліпшенням житлових умов"

Рішення № 17 " Про затвердження  заходів  та  відзначення  Дня вшанування учасників бойових дійна території інших держав"

Рішення № 18 "Про затвердження порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання, друк, сканування документів, а також  переміщення документів на електронні носіїщо надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є Березанська селищна рада, та розміру фактичних витрат, що підлягають відшкодуванню"

Рішення № 19 "Про затвердження положення про порядок доступу до публічної інформації  у Березанській селищній раді"

Рішення № 20 "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"