Увага! Пілотний проект електронного фермерського реєстру "Програма прискорення приватних інвестицій у сільське господарство"

Дата: 17.02.2020 14:04

Запрошуємо до участі аграріїв та всіх бажаючих прийняти участь у презентації проекту електронного фермерського реєстру, яка відбудеться 19.02.2020 р. о 10.00 год. в приміщенні Березанської селищної ради  ОТГ в актовому залі.

Під час роботи мобільної групи Ви зможете:

• отримати роз’яснення з ідеології створення та функцій Реєстру;
  • отримати інформацію про переваги Реєстру для аграріїв;
  • зареєструватись в Реєстрі;
  • отримати безоплатну правову допомогу.

Аграрний реєстр надаватиме низку послуг для аграріїв. Після реєстрації у своєму онлайн-кабінеті аграрій може здійснювати моніторинг інформацію щодо власних активів, отримавши інформацію з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Також зареєстровані користувачі можуть подавати заявки на виправлення помилок в Державному земельному кадастрі.

Інструмент сприятиме створенню прозорої системи земельних відносин та зробити взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною.

Звертаємо увагу! Для реєстрації в Реєстрі необхідно мати власний електронний ключ.