Ренат Каражей – володар Гран-прі обласного конкурсу розмовного жанру «Барви надії»

Дата: 24.02.2020 11:06

Вихованець театральної студії «Еврика» Березанського будинку творчості школярів селищної ради Ренат Каражей став володарем Гран-прі в номінації «Проза» на обласному конкурсі розмовного жанру «Барви надії», що проходив 22-23 лютого у приміщенні обласного музею ім. В. Верещагіна.

Конкурс «Барви надії», який щороку проводить Миколаївський обласний центр народної творчості, збирає найкращих різнопланових читців Миколаївщини. Цього року до участі у цьому конкурсі було залучено понад 100 шанувальників мистецтва слова різних вікових категорій з сіл, міст, районів та ОТГ області. Серед них і наш земляк Ренат Каражей, який в номінації «Проза» у I віковій категорії отримав високу нагороду – Гран-прі. Ренат читав на конкурсі прозовий твір «Лист Святому Миколаю» і продемонстрував свій артистизм, виразність дикції, володіння інтонацією, вміння передавати емоції та донести думку до глядача. Цій майстерності юного читця навчила його наставниця і керівник Любов Сагайдачна.

Вітаємо Рената, його керівника та батьків з черговою перемогою і бажаємо підкорення найвищих театральних сходинок.