Запрошуємо на туристичний бізнес-форум в Миколаїв

Дата: 25.02.2020 16:06

Березанська селищна рада повідомляє, що 13 березня 2020 року з 11.00 до 17.00 в сесійній залі Миколаївської обласної ради заплановано проведення туристичного бізнес-форуму.

Туристичний бізнес-форум – це особлива подія для розвитку туризму Миколаївщини. Цей проєкт направлений на створення тісної комунікації органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та бізнесу Миколаївської області, яка дозволить створити нові туристичні об’єкти  та туристичні продукти, розвивати інфраструктуру, проводити масштабні заходи та популяризувати Миколаївську область.

Звертаємо увагу, що для всіх учасників туристичного бізнес-форму є обов’язковим проходження он-лайн реєстрації на сайті mykolaivforum.com.ua, або за телефоном гарячої лінії 096 001 05 20.