Селищний голова звітував у Лиманівському старостаті

Дата: 28.02.2020 11:31

27.02.2020 згідно із запланованим графіком, селищний голова Валерій Хоміцький звітував перед жителями Лиманівського старостату про роботу в 2019 році. Спочатку зустріч відбулася у селі Вікторівка, затим – у Лиманах.

Виїзна звітність очільника з командою фахівців селищної ради була організована з метою донесення до населення достовірної інформації про діяльність селищної ради в минулому році, зокрема по Лиманівському старостинському округу, а також поділитися планами роботи поточного року.

Очільник громади отримав низку запитань від мешканців старостату.

Вікторівців, наприклад, турбують земельні питання,  ремонт їхнього клубу, підключення до Інтернету, збір побутового сміття, ремонт доріг, чи працюватиме й надалі їхній ФАП, чи не закриють школу у Лиманах, а також просили укласти договір з Рибаківським медичним пунктом на медобслуговування жителів Вікторівки, оскільки це набагато ближче, ніж до Березанки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Лиманівці піднімали питання необґрунтовано високої ціни скрапленого балонного газу, ремонту опалення їхнього ФАПу, ремонту пам’ятника загиблим воїнам та огорожі, ремонту дороги обласного значення. Цікавилися чи приїде у нинішньому році до них у село пересувний флюорограф? Чи працюватимуть усі відділення ЦРЛ й надалі? Чи є можливість залучити інвестора для розвитку туристичного бізнесу в Лиманах?  Чи є можливість покращити мобільний зв'язок для отримання інтернет-послуги Приват24? Просили вплинути на людей, які викидають побутові відходи у невстановлених місцях, за допомогою штрафів.

Усі поставлені питання взято на контроль відповідними відділами для відпрацювання

Фото без опису Фото без опису Фото без опису