Селищний голова звітував у Василівському старостаті

Дата: 28.02.2020 12:42

28.02.2020 зранку відбулася зустріч мешканців села Василівка з селищним головою Валерієм Хоміцьким. Очільник громади звітував перед виборцями про зроблену у 2019 році роботу та поділився планами нинішнього року, зокрема що стосується Василівського старостинського округу.

Валерій Альбінович отримав від мешканців кілька запитань, а саме: чи можна влаштувати підвіз учнів, які живуть на краю села, до Краснянської школи? Чи можна тариф на вивіз ТПВ зробити такий, як був у їхньому селі раніше – не з кількості людей, а з двору? Коли замінять вікна у місцевій бібліотеці? Коли встановлять нові сміттєзбірники? Коли почнуть роботи по заміні водогону? Чи буде в цьому році встановлено новий спортивний майданчик? Коли продовжаться роботи по ремонту доріг?

Усі поставлені питання взято на контроль відповідними відділами для відпрацювання