Декларування доходів - справа честі кожного громадянина

Дата: 02.03.2020 11:16

02.03.2020 в приміщенні Березанської селищної ради відбувся семінар-нарада з питань декларування доходів, одержаних протягом 2019 року, що передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи та визначення податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб.

Семінар проводив начальник Березанської ДПІ Очаківського управління ГУ ДПС у Миколаївській області Олександр Фойна.

Олександр Анатолійович акцентував увагу присутніх на тому, що громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи, розподіляються на дві категорії, а саме:

• особи, які ЗОБОВ’ЯЗАНІ подати річну декларацію, - це громадяни, які отримали протягом 2019 року доходи у вигляді спадщини не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, дарунки у вигляді коштів, майна або майнових чи немайнових прав, які підлягають оподаткуванню, або ж мали доходи, отримані від обробітку земельних паїв (декларація подається до 1 травня року, що настає за звітним; граничний термін подання декларації за звітний 2019 рік – 30 квітня 2020 року);
  • особи, які МАЮТЬ ПРАВО подати декларацію, - це громадяни, які подають декларацію з метою отримання податкової знижки (декларація подається по 31.12.2020 включно).

Березанська селищна рада звертається до мешканців громади виконати свій громадянський обов’язок – задекларувати доходи.  Декларування доходів – це свого роду  інвестиції у розвиток інфраструктури громади! ПАМЯТАЙТЕ, ДЕРЖАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЖНОГО З НАС!!!