Березанська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального підприємства «Березань»

Дата: 16.03.2020 10:06

Березанська селищна рада  відповідно до розпорядження голови селищної ради від 10.03.2020 № 44 - р.о. "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника КП "Березань"оголошує конкурс на  вакантну посаду керівника КП «Березань» на умовах контракту.

Для участі в конкурсі надаються наступні  документи: заява про участь у конкурсі, автобіографія, бізнес-план розвитку підприємства, заповнена особова карта (форма П-2), фотокартки розміром 4 х 6 см – 2 шт., копія паспорта та ідентифікаційного номеру, копія трудової книжки, копія диплома  про освіту або інші документи, що підтверджують освіту претендента, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік в письмовому вигляді.

Вимоги до претендентів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; навички роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Документи приймаються протягом 15 днів  з моменту опублікування оголошення  за адресою: смт Березанка, вул. Центральна, 86. За довідками звертатися за телефоном: 2-13-43.