В Березанській громаді вітали працівників комунальної і побутової сфери обслуговування

Дата: 13.03.2020 10:37

Кожної третьої  неділі березня традиційно відзначається свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують життєдіяльність нашого селища та створюють умови комфортного проживання мешканців – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. До цієї дати Березанська селищна рада 13 березня влаштувала в зеленій залі Березанського селищного Будинку культури святкове привітання для працівників даних сфер.

З вітальним словом з нагоди професійного свята до присутніх звернувся селищний голова Валерій Хоміцький, який у своєму привітанні зазначив: «Від Ваших старань залежить комфорт нашого життя, завдяки вашим зусиллям нам світло, тепло, комфортно і радісно. Тож нехай все те, що отримують люди від Вас, повертається Вам сторицею».

Зі святом присутніх також привітав і начальник житлово-комунального сектору селищної ради Олег Кондратюк.

З нагоди свята  Дня працівників житлово-комунальної сфери очільник громади Валерій Хоміцький вручив Подяки працівникам КП «Березань» та побутового обслуговування за вагомий особистий внесок у забезпечення життєдіяльності селищної ради.

Свої музичні вітання присутнім подарували аматори березанської сцени Роза Жевлоченко, Валентина Волошина і Олександр Безнисько.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису