Посилено протиепідемічний режим в закладі Березанської первинної медичної допомоги (КНП «Березанський РЦПМСД БРР»)

Дата: 18.03.2020 15:02

Комунальне некомерційне підприємство «Березанський РЦПМСД БРР» (первинна медична допомога) повідомляє про посилення протиепідемічного режиму в закладі.  Підприємство працює згідно з локальним клінічним протоколом обстеження хворих на коронавірус. Існує алгоритм роботи  з вірусом.

Проводиться щогодинне вологе прибирання, провітрювання приміщень, запобігання скупченості пацієнтів, масочний режим, роз’яснювальна робота. Звернення хворих здійснюється через окремий вхід в приміщення та окремий кабінет лікаря для хворих на грипп та ГРВІ. Достатня кількість  ро’зяснювальної літератури (буклети, пам’ятки, інструкції)  для профілактики  захворювання єдиного способу запобігання інфекції.

Достатня кількість дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту. Інфракрасним термометром проводиться термометрія пацієнтів.

Медичний персонал в  селах проводить подвірні обходи людей, які прибули з-за кордону. Разом із сільськими головами та в. о. старост Березанської ОТГ ведеться їх облік та нагляд. Проводиться велика   роз’яснювальна робота, дворазовий температурний  контроль, оповіщення сімейного лікаря про погіршення стану здоров’я мешканців.

Вся робота щодо запобігання захворювання на короновірус проводитья згідно з Постановами, наказами МОЗ та УОЗ.

В суботу та неділю працюватиме черговий кабінет №10 в приміщенні Комунального некомерційного підприємства «Березанський РЦПМСД БРР» (первинна медична допомога). Прийом проводитиме черговий лікар згідно з графіком, з 8.00 до 17.00.

Телефон «гарячої лінії» (05153)2-12-22 (в робочий час з 8.00 до 17.00).

Інформація надана  т. в. о. головного лікаря  Іриною МІРОШНИКОВОЮ.

Оксана Александровна
2020-03-18 18:59:16

У Красному є жінка,яка приїхала з Германії.Чи проходить вона 2? тижневе обстеження?