До уваги споживачів електроенергії Березанської ОТГ!

Дата: 17.03.2020 15:25

Відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України, для недопущення утворення скупчень великої кількості людей, ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» введено карантин по підприємству з 17.03.2020 по 03.04.2020 та запроваджено дистанційну форму обслуговування споживачів.

На період карантину ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» пропонує наступні форми комунікації:
Для отримання консультацій стосовно роботи та послуг Товариства звертайтесь за тел. Кол-центру 0-800-201-001 або e-mail: callcentre@elektropostach.mk.ua.

КОНТАКТИ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ БЕРЕЗАНСЬКОЇ ОТГ:

для побутових споживачів – з питань укладення договорів, розрахунків за спожиту електроенергію, відновлення електропостачання за тел. (05153)2-10-10, e-mail: shevchuk o@energy.mk.ua.

для непобутових (юридичних) споживачів – з питань надання рахунків, укладання договорів (внесення змін), коригування обсягів споживання, відновлення електропостачання за те. (05153)2-10-20, e-mail: titova_n@energy.mk.ua.