Шановні власники магазинів, які працюють в умовах карантину!

Дата: 24.03.2020 12:12

З метою дотримання вимог, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), забезпечте, будь ласка, своїх працівників засобами індивідуального захисту від пандемії коронавірусу – масками респіраторними та медичними; дезінфікуючими засобами для рук; рукавичками нестерильними й стерильними та дезінфікуючими засобами для поверхонь та підлоги; лампами/пристроями для знезараження приміщень.

Окрім цього, зробіть в касових зонах розмітку для безпечної відстані, контролюйте кількість покупців у приміщенні магазину – на 10 кв.м. одна людина, не допускайте скупчення людей.

Здійснюйте постійно вологе прибирання підлоги, дверей, робочого місця працівника та санацію приміщення.

Всі працівники магазинів, які працюють в карантинному режимі, повинні ходити у респіраторних масках, а також дотримуватись правил особистої гігієни.

Нагадую, згідно із законодавством України, за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Поставтеся, будь ласка, з розумінням до ситуації. Бережімо себе і Україну!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.