Звернення Березанського селищного голови Валерія Хоміцького до населення громади

Дата: 24.03.2020 16:34
Кількість переглядів: 1943

Шановні мешканці Березанської громади!

Звертаюсь до вас у нелегкий час, коли в Україні введений карантин у зв’язку з  поширенням коронавірусної інфекції.

Велике прохання - з розумінням, виважено, свідомо ставитися до подій, які відбуваються сьогодні. Від цього залежить ваше здоров’я і здоров’я оточуючих.

Найперше - зберігайте спокій і дотримуйтесь усіх санітарно-гігієнічних норм.

Не виходьте зайвий раз на вулицю без потреби, обмежте своє спілкування із сусідами, родичами.

Батькам рекомендую максимально обмежити перебування дітей у багатолюдних місцях.

Відвідуйте магазини тільки у разі потреби.

Заходьте в магазин чи аптеку тільки в масках і рукавичках і не створюйте черги. Поставтесь до цього серйозно і відповідально. Продукти в магазинах є. Панікувати з цього приводу не треба.

Звертаюсь до громадян, які приїхали з-за кордону. Будь ласка, забезпечте свою самоізоляцію. Повідомте по телефону сімейного лікаря про своє повернення і отримайте від нього рекомендації.

Мої шановні земляки! Ситуація по поширенню коронавірусу великою мірою залежить від нас. Бережімо своє здоровя і Україну!