Чистота на території громади - справа рук самих громадян

Дата: 24.03.2020 18:50

24.03.2020 Березанська селищна рада спільно з КП «Березань» розпочала роботи по прибиранню і вивезенню несанкціонованих сміттєзвалищ.

Ліквідовуємо в черговий раз (!!!) несанкціоновані смітники в Березанці по вулицях Медична,  Молодіжна, Степова. Зосередьте погляд на світлини. Можливо хтось впізнає свій рукотворний «внесок» у «красу» рідного краю. Згодьтеся, видовище вкрай неприємне.

Сьогодні вивезли 5 тракторних причепів. І це тільки початок… Зауважимо, що кошти, витрачені сьогодні на прибирання цих несанкціонованих звалищ, могли бути використані на розвиток інфраструктури нашої громади.

В черговий раз закликаємо дотримуватись «Правил благоустрою території Березанської селищної ради» https://berezanska-gromada.gov.ua/pravila-blagoustroju-22-16-29-26-11-2018/.

Не забувайте, що чистота на території нашої громади – справа рук самих громадян!