Миколаївська область: оперативна інформація щодо стану захворюваності на коронавірус

Дата: 26.03.2020 13:32

За інформацією, розміщеною на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації, в Миколаївській області, станом на 08.00 26 березня, не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19.
Про це повідомляє в.о. головного державного санітарного лікаря Миколаївської області Володимир Клочко.

Всього з 01.03.2020 було зареєстровано 34 підозрілих випадки, з них за останню добу – 3.

Результати лабораторних досліджень на СOVID-19 у 25 осіб негативні, 7 осіб з підозрою на зараження коронавірусом SARS-CoV-2 (2019-nCoV) очікують лабораторного дослідження.

З моменту встановлення загальнодержавного карантину 16 березня, фахівцями Національної поліції разом з епідеміологами Миколаївського обласного лабораторного центру здійснюється медико-санітарний контроль та облік всіх прибувших із-за кордону до Миколаївської області.

Всього зареєстровано 176 таких осіб.