Миколаївська область: станом на 10:00 31 березня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-2019

Дата: 31.03.2020 12:00

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті Миколаївської обласної державної адміністрації, з 20.00  30.03.2020 до 08.00  31.03.2020 за медичною допомогою звернулася 1 особа з підозрою на COVID-19, яку госпіталізовано до КНП «Миколаївській обласний центр лікування інфекційних хвороб».
Наразі в інфекційних стаціонарах області на лікуванні знаходиться 6 осіб з підозрою на COVID-19.

----
Всього з початку 2020 року за медичною допомогою звернулося 48 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них було госпіталізовано 42 особи, відмовились від госпіталізації – 6. За ними своєчасно встановлено медичне спостереження. Знято з обліку 4 особи на підставі негативних результатів лабораторного обстеження.

Всього лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 46 осіб. Двоє людей відмовились від лабораторного обстеження.
На сьогодні отримано негативний результат на 44 особи, 2 проби в роботі.
----
Працівниками Національної поліції України разом з епідеміологами ДУ "Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України" здійснюється медико-санітарний огляд, з проведенням температурного скринінгу осіб, які організовано прибувають до Миколаївщини з-за кордону.
Протягом дня організованого прибуття не було.

Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області.

Нагадуємо, що в області працює гаряча лінія щодо профілактики коронавірусу та алгоритму дій у разі підозри на гостре респіраторне захворювання за телефоном (0512) 46 47 57.