Миколаївська область: станом на 10:00 01 квітня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-2019

Дата: 01.04.2020 12:03

За інформацією, розміщеною на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації, наразі в інфекційних стаціонарах на лікуванні знаходиться 5 людей з підозрою на COVID-19.
Із 20:00 31.03.2020 до 08:00 01.04.2020 особи з підозрою на COVID-19 за медичною допомогою не зверталися.
- - -
Всього з початку 2020 за медичною допомогою звернулася 51 особа з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них було госпіталізовано 45 осіб.
- - -
Всього лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 49 осіб. Двоє людей відмовились від лабораторного обстеження.
- - -
На сьогодні 44 особи мають негативний результат, 5 проб в роботі.
- - -
Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області.

Нагадуємо, що в області працює гаряча лінія щодо профілактики коронавірусу та алгоритму дій у разі підозри на гостре респіраторне захворювання за телефоном (0512) 46 47 57.