Проходять перевірки закладів торгівлі

Дата: 02.04.2020 13:00

Сьогодні, 02.04.2020, о 9:00 комісія у складі спеціалістів селищної ради, поліції та держпродспоживслужби обстежила заклади торгівлі, у тому числі КП «Центральний ринок», розміщені  в смт Березанка, щодо дотримання карантинних обмежень та їх готовності до вимог карантинних заходів.

Власникам магазинів були надані рекомендації щодо подальшої роботи закладів в умовах карантину. КП «Березанський центральний ринок» на момент перевірки не функціонував.

Рейди триватимуть упродовж усього карантинного періоду.

Фото без опису Фото без опису

Нагадуємо, що згідно із законодавством України, за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».