Станом на 10:00 3 квітня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19

Дата: 03.04.2020 11:28

Фото без описуЗа інформацією, розміщеною на офіційному сайті Миколаївської облдержадміністрації, із 20:00 2 квітня до 8:00 3 квітня 2020 року особи з підозрою на COVID-19 за медичною допомогою не зверталися. Наразі в інфекційному стаціонарі знаходиться 5 осіб.
Всього з початку 2020 за медичною допомогою звернулася 60 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них 53 особи було госпіталізовано.

- - -
Лабораторно обстежено на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) 58 особи.
На сьогодні 53 обстеження мають негативний результат.
- - -

Із 16 березня впроваджено облік жителів Миколаївської області, які прибули з-за кордону та різними шляхами повернулися до місця постійного проживання. За ними ведеться медико-санітарне спостереження та контроль щодо дотримання термінів та умов самоізоляції.

Всього на облік було взято 1726 осіб.
На 08:00 03.04.2020 знято з обліку 617 осіб у зв’язку із завершенням термінів самоізоляції.
Продовжується медико-санітарне спостереження за 1109 особами.
- - -

Про це повідомляє оперативний штаб при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області.

Нагадуємо, що в області працює гаряча лінія щодо профілактики коронавірусу та алгоритму дій у разі підозри на гостре респіраторне захворювання за телефоном (0512) 46 47 57.