9 квітня відбудеться презентація освітнього серіалу «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома»

Дата: 08.04.2020 16:13

Фото без опису9 квітня 2020 року об 11:00 Міністерство цифрової трансформації України спільно із сервісом онлайн-платежів та переказів Portmone.com презентують освітній серіал «Оплата комуналки онлайн. Залишайся вдома».

Мета освітнього серіалу — навчити громадян, особливо людей поважного віку, різним способам оплати комунальних платежів, не виходячи з дому. Оплата комунальних платежів онлайн — це єдиний безпечний для здоров’я варіант оплати під час карантину.

Участь в освітньому серіалі взяв заслужений майстер спорту України Василь Вірастюк.

Серіал складається із 7 серій. Теми серій охоплюють оплату комунальних платежів на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних застосунках банків.

Освітній серіал буде доступний на платформі Дія.Цифрова освіта.

Участь у презентації освітнього серіалу візьмуть:

• Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
  • Віталій Музиченко, заступник Міністра соціальної політики
  • Святослав Комаха, генеральний директор сервісу онлайн-платежів та переказів Portmone.com

Трансляція презентації розпочнеться 6 квітня об 11:00 на Youtube-сторінці КабМіну.

Журналісти можуть взяти участь у презентації в онлайн-форматі. Для цього необхідно зареєструватися й поставити запитання за посиланням.

Відповіді будуть надані учасниками презентації під час прямої трансляції.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.