У змінах до Державного бюджету, які схвалила Верховна Рада, видатки на розвиток дорожньої інфраструктури збережені, - Владислав Криклій

Дата: 13.04.2020 15:48

У змінах до Державного бюджету, які схвалила Верховна Рада, видатки на розвиток дорожньої інфраструктури збережені. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сьогодні, 13 квітня 2020 року.

«Сьогодні Верховна Рада схвалила зміни до Державного бюджету, видатки на дорожню інфраструктуру збережені, тож програма «Велике Будівництво» триватиме. Також нещодавно Уряд схвалив залучення Укравтодором близько 19 млрд гривень під державні гарантії. Кошті будуть спрямована на відновлення доріг», - заявив Владислав Криклій.

На дорожню інфраструктуру у Державному бюджеті передбачено понад 70 млрд грн. Ці кошти будуть спрямовані на:

- ремонт, реконструкцію та експлуатацію доріг державного значення - 38 млрд грн
- ремонт та реконструкцію доріг місцевого значення - 22,2 млрд грн
- безпеку дорожнього руху - понад 3,1 млрд грн
- будівництво та реконструкцію мостів - 500 млн грн

Загалом у рамках програми «Велике Будівництво» ремонтні роботи наразі тривають на 150 об’єктах.
За бюджетною програмою «Проектування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» (код 3107030) передбачено видатки у обсязі 100 млн грн, що дозволить здійснити проектувальні роботи.

Також Кабінет Міністрів розгляне можливість відновлення видатків загального фонду державного бюджету за бюджетними програмами «Проектування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» (код 3107030) і «Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на проведення реконструкції та будівництва будівель і споруд комунального підприємства «Аеропорт Ізмаїл» (код 3121110).