Триває реалізація проєкту «Велике будівництво» у галузі охорони здоров’я Миколаївської області

Дата: 16.04.2020 11:48

З березня 2020 року стартував національний проєкт «Велике будівництво», мета якого - масштабна розбудова інфраструктури України.

У галузі охорони здоров’я цей проєкт планується реалізувати шляхом проведення ремонту та дооснащення приймальних відділень опорних закладів.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України у Миколаївській області визначено 6 опорних закладів системи охорони здоров'я, а саме:

- комунальне некомерційне підприємство «Вознесенська багатопрофільна лікарня» Вознесенської міської ради;

- комунальне некомерційне підприємство «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради;

- комунальне некомерційне підприємство «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради;

- комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська лікарня швидкої медичної допомоги»;

- комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради «Міська лікарня №3»;

- комунальне некомерційне підприємство «Багатопрофільна лікарня Баштанського району» Баштанської районної ради Миколаївської області.

В контексті реформування системи охорони здоров’я затвердження госпітальних округів та визначення опорних лікарень, саме приймальні відділення опорних лікарень стануть місцем маршрутизації швидкої допомоги. Оптимізація маршрутів забезпечує швидку доставку пацієнта в лікарню. Разом з тим, багато залежить від персоналу та обладнання в приймальному відділенні. Ось чому реалізація проєкту передбачає, серед іншого, дооснащення приймальних відділень. Завдання проєкту – приведення всіх приймальних відділень до єдиного стандарту зовнішнього вигляду та оснащення медичним обладнанням.

Розпорядженням голови облдержадміністрації «Про реалізацію в Миколаївській області проєкту Президента України EMERGENCY» затверджено перелік опорних закладів, в яких реалізується проєкт, та план-графік реалізації проєкту.

На даний час в усіх опорних закладах тривають проєктні роботи.

Відповідно до плану-графіку кінцевим терміном реалізації проєкту в Миколаївській області визначено жовтень 2020 року.

Реалізація проєкту Президента України «Велике будівництво» в Миколаївській області знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації Олександра Стадніка.

За інформацією Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації.