Продуктові набори від Березанської селищної ради в період карантинних обмежень

Дата: 03.04.2020 12:44

Сьогодні, 03.04.2020, за дорученням селищного голови Валерія Хоміцького, у зв’язку з карантинним обмеженням, працівники відділу соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради адресно доставили продуктові набори пенсіонерам, дітям війни, інвалідам.

Продуктовими наборами сьогодні було забезпечено 17 осіб даної категорії відповідно до Комплексної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Березанської селищної ради на період 2020-2023 років «ТУРБОТА».

Сьогодні ж Центр з надання соціальних послуг населенню Березанської ОТГ отримав 57 продуктових наборів від торгової марки мережі АТБ, які будуть адресно доставлені громадянам, котрі знаходяться на надомному обслуговуванні смт  Березанка та по старостинських округах об’єднаної територіальної громади (фотозвіт працівниками Центру буде висвітлено пізніше).

Окрім цього, селищна рада надала заявку до управління соціального захисту населення Березанської райдержадміністрації щодо надання допомоги одиноким та одинокопроживаючим громадянам та громадянам віком 80 років і більше з обласного продовольчого фонду.