Триває адресна доставка продуктових наборів в рамках спільного проєкту Мінсоцполітики і корпорації "АТБ"

Дата: 15.04.2020 12:50

В Березанській громаді триває адресна доставка продуктових наборів в рамках спільного проекту Міністерства соціальної політики України і корпорації «АТБ» для найвразливішої категорії населення у період карантинних обмежень.

Нагадуємо, що Мінсоцполітики України визначило певну категорію громадян по доставці продуктових наборів, а саме: громадян віком понад 80 років та громадян похилого віку, які потребують догляду, а також осіб з інвалідністю, які перебувають на надомному обслуговуванні у Центрі з надання соціальних послуг.

Станом на 15 квітня, по усіх старостинських округах вже доставлено всі продуктові набори, в Березанці цей вид допомоги йде до завершення.