Дата: 20.04.2020 11:02

Станом на 10:00 20 квітня в Миколаївській області зареєстровано 41 підтверджений випадок COVID-19.

З усіх підтверджених випадків 26 осіб – це мешканці м. Вознесенська та Вознесенського району, 5 осіб – мешканці м. Миколаєва, 8 осіб з Доманівського району та по 1 особі – у м. Южноукраїнську та Арбузинському районі.

Протягом доби за медичною допомогою звернулися 7 пацієнтів з підозрою на COVID-19, з них 2 осіб госпіталізовано до КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб», 1 – до іншого інфекційного стаціонару, 4 особам призначено амбулаторне лікування вдома в умовах самоізоляції.

Всього з початку 2020 року в Миколаївській області зареєстровано/виявлено 240 осіб з підозрою щодо захворювання на COVID-19, з них у 41-єї особи захворювання підтверджене лабораторно методом ПЛР.

Госпіталізовано за весь період 115 пацієнтів, 125 особам призначено амбулаторне лікування в умовах самоізоляції.

У вірусологічній лабораторії проведено дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) від 911 осіб, з них:

230 пацієнтів з підозрою на COVID-19, з них 5 з позитивним результатом;

209 хворих на пневмонії різної етіології на пневмонії та ГРВІ різної етіології та ГРВІ, з них 6 з позитивним результатом

472 контактних особи, з них 30 з позитивним результатом.

----

З 16 березня впроваджено облік жителів Миколаївської області, які прибули із-за кордону та різними шляхами повернулися до місця постійного проживання. За ними ведеться медико-санітарне спостереження та контроль щодо дотримання термінів та умов самоізоляції.

Всього на облік було взято 3393 зазначених осіб.

На 10:00 20.04.2020 знято з обліку 2503 осіб у зв’язку із завершенням термінів самоізоляції.

Ведеться медико-санітарне спостереження за 890 осіб.