Корея виділила Україні 700 тисяч доларів США на боротьбу з коронавірусом

Дата: 21.04.2020 16:23

Уряд Республіки Корея виділив 700 тисяч доларів США на підтримку України у боротьбі з пандемією COVID-19. Кошти підуть на закупівлю корейських лабораторних тестів і підтримку у рамках гуманітарного реагування ООН.

Рішенню передувала розмова Президента України Володимира Зеленського із Президентом Республіки Корея Мун Чже Іном 10 квітня, а також зустріч міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з послом Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чангом 31 березня.

“Допомога надійде за двома напрямками. 300 тисяч доларів США будуть надані у вигляді партії лабораторних корейських тестів або коштів на закупівлю таких тестів. Це не кредит, а безповоротна гуманітарна допомога. 400 тисяч доларів Корея передасть ООН, в Об’єднаний фонд гуманітарної допомоги Україні”, - заявив глава МЗС.

Дмитро Кулеба висловив глибоку вдячність корейським партнерам за таку важливу допомогу для нашої держави. За його словами, ці кошти значно посилять обороноздатність України у протистоянні коронавірусу.