Миколаївська область, Березанський район

Увага! Обмежено доступ до кладовищ!

Дата: 24.04.2020 13:19

Керуючись Кодексом цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 (зі змінами), постановою Державного санітарного лікаря України від 22.04.2020 року № 11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в поминальні дні», розпорядженням керівника робіт регіонального рівня від 21.04.2020р. № 23, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях перебування масового скупчення людей та відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС Березанської селищної ради від 23.04.2020,  із 23 квітня 2020 року на період поминальних днів закрито для відвідування кладовища на території Березанської об’єднаної територіальної громади, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше, ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше, ніж 1,5 метра.